Ocak 2014 Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2014 Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili Oğlak Burcu ve yükselen Burcu Oğlak Burcu olanlar, Ocak 2014 Oğlak Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili oğlak burcu kadını ve oğlak burcu erkeği, geçtiğimiz aydan beri hala Venüs gezegeninin cinsellik eviniz üzerinizdeki geçişi sürmekte.8 Ocak tarihinde lineer hareketini sürdürecek olan Venüs, ilişkinizle ilgili mevzulardaki paylaşma yönünüze baskı kuracak. Yaşamak istediğiniz mutluluğu, şu anda ki partneriniz ile yaşayıp yaşayamayacağınız konusunda şüpheli olabilirsiniz. Şu anki yaşam alanınızdan geçişini gerçekleştiren Venüs dolayısıyla tatmin olacağınız bir cinsel yaşamı elde etmek zor olabilir. Ocak ayı içinde birlikte olmayı düşündüğünüz biri ya da olacağınız biri var ise, bu ilişkinin çok sağlam olmayacağını söyleyebilirim. Bundaki asıl sebep, yönetici gezegeninizin Satürn olması ve şu anda buradan geçiyor olmasıdır. İstediğiniz şeylerden, istediğiniz kadar haz alamamış olabilirsiniz. Yoğun iş hayatınız ve sorumluluklarınız da böyle olmasının bir sebebi. Finansal anlamda destek görmediniz ve hatalı kişiler ile birlikte bir dönem geçirdiniz.

Mars gezegeninin geçtiğimiz Ağustos ayında aşk evinizden geçişini gerçekleştirmesi tek kelimeyle bir yenilenme olmuş ve en azından yukarıda bahsettiğim etkileri hafifletmiş. Umarım o dönemde karşınıza çıkan kişi ile düzenli bir ilişkiye başlamışsınızdır çünkü sizin için tam bir aşk zamanı. Mars uzun süreli bir enerji dönemi anlamına gelmektedir ve beklediğiniz aşkı yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Bunu şu sebepten dolayı tekrarladım; Satürn’ün etkisinde kalan daha önce başlamış olan ilişkiniz ve cinsel anlamda biraz sıkıntı çekmiş olmanızdır. 2 Ocak’da Satürn’ün geçişi sonlanacak ve umarım iyi bir ders çıkarmışsınızdır. Bu sizi sabrı ve sağlam bir ilişkiyi nasıl zor şartlar altında da kurabileceğinizi öğretti. İş babında da Venüs gezegeninden dolayı olumsuz bir dönem geçirdiniz ve maddi anlamda destek bulmakta zorlandınız. Bu ay ileriye dönük projelerinizi gerçeklere dönüştürebileceğiniz bir ay. Oğlak burcu özelliklerinin de yardımıyla bu gerçekleşecek olan olaylara göğüs gereceksiniz. Harika bir ay olacak! Ocak 2014 Oğlak Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

oğlak burcu

Bir önceki yazımız olan 01 Ocak 2014 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde oğlak burcu, oğlak burcu 01 Ocak 2014 ve oğlak burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*