Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak ilgi duysa bile karşısındaki insana bunu belli etmesi oldukça uzun zaman alabilir. Oğlaklar oldukça sabırlı insanlardır. O’nunla beraber olmak için, sabırlı ve sakin olmayı öğrenmek gerekir.
Oğlak ile ilişkide genellikle inisiyatif kullanacak olan “karşı taraf” olmalıdır. Bir Oğlak birlikteliği başlatabilmek için, karşısındaki insanın açıkça O’nunla birlikte olmaktan zevk aldığını ifade etmesini bekler. Bir restaurantta verilen randevu, ortamın ve yemeklerin hoş olması, ilk aşamanın kolay ve olumlu geçmesinde önemli rol oynar.

Evdeki buluşmalarda, güzel yemekler, değerli objeler, çiçekler ve mumlar, bir de romantik müzik, Oğlak’ın derinden etkilenmesini sağlayacaktır. Lükse ve maddi değerlere düşkün Oğlak, kendisinin hiç bir şeyin aslında ona layık olmadığını hissettirildiğinde, uzun süreli bir ilişki için ikna olmaya başlar. Kuvvetli iradesi ve saklı kalmış espri yeteneği ile Oğlak’nın insana huzur veren bir yapısı vardır. Ancak belirsizlikler ve ani değişiklikler ilişkinin yara almasına neden olur.

Oğlak bağlılığından ve sadakatinden hiç şüphe duyulmayacak bir partnerdir. Birlikte olduğu insanı her an her yerde kalbinden ve aklından çıkarmayan, aşkını ilk günki kadar taze tutabilen nadir burçlardan birisidir Oğlak. Oğlak insanı aslında oldukça ihtiraslı ve duygusal bir yapıya sahiptir ve buna değer veren insanlarla beraberken dolu dolu yaşayabilir.

Paylaş, Sosyalleş!