Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2015 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Aralık 2015 Perşembe

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz, saat 04:38 Güneş-Uranüs görünümüyle başlayacak. Bu enerji, her şeyden uzak, dilediğince rahat yaşamak isteyen ancak sınırları belli bir alanda hayatını sürdürmek zorunda kalan kişinin hissettiği tuhaf duyguları işaret ediyor. Ne yana baksa aslında tam olarak olmak istediği yerde değil. Fakat susuyor ve elden geldiğince kendini mutlu etmeye çalışıyor. Olabildiği kadar tabii ki. Bu görünüm, eşinizi, sevgilinizi veya eski bir ilişkiyi derinlikli gözden geçirmenin de işaretçisidir. Evet, bir şekilde işleri yoluna koymak ve rahatlamak istiyorsunuz. Görülüyor ki, yine özgür değilsiniz ve yine üstünüzde sorumluluklar var.
Saat 08:39 – 10 Aralık saat 00:25 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Sevgilinizle, eşinizle olan paylaşımlarınıza dikkat ediniz. Bu konularda mantıklı düşünmeye çalışınız. Algılama gücümüz oldukça yükselir. Ancak daha dikkatli şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali durumlar oluşabilir. Haksızlıklara tahammül gücünüz düşüktür.
Saat 12:04 Güneş-Chiron arasındaki görünümü inancınızla zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığınızı gösteriyor. Güneş-Yay burcunda ilerlediği için aslında enerjiniz içsel anlamda yükselişe geçmiş durumda. Birileri fark etmese de, siz kendi kendinizin doktoru gibi olduğunuz için geçmişe dönük her şeyi temizleyip arınmak niyetindesiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus, kesinlikle kendinizle çarpışmadan pozitif ve inançlı biri olarak hayatı kucaklamaktır. Yeri geldiğinde düşündüklerinizi söylemekten asla çekinmeyiniz.
Yüreğinizin güzelliği keşfedebilecek, sizi gerçekten sevebilecek, doğru insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Aralık 2015 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 9 Aralık 2015 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*