Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Kasım 2015 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Kasım 2015 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar saat 19:47 itibariyle Yeniay-Akrep burcunda doğacak. Hedefinize ulaşmak için, başkalarıyla ilişkilerinizi  önemsemek gerekiyor. Görünen o ki, bu Yeniay, hem iş hayatında kararlılık göstermemiz hem de hangi yönde adım atacağımızı sorgulamamızı sağlayacak. Bu sorgular, olumsuz yönde değil. Daha iyi bir yol izlemeniz yönünde uyarıcılardır. Yeniayın yöneticisi Mars, 12 Kasım tarihinde Terazi burcunda ilerlerken iş hayatınızla ilgili konularda işbirlikleri, ortaklıklar, paylaşım ve güzellikler sizinle olur. Güneş-Jüpiter olumlu görünümü de aynı şekilde destekleyicidir ve sizin derinlikli düşünmenizde, pratik şekilde işlerinizi yoluna koymanızda yardımcı olacaktır. Bulunduğunuz ortamda sevilirsiniz, değerli bulunursunuz ve tecrübeli olduğunuz alanda takdir toplarsınız.
Not: Yeniay etkisini video olarak izlemeyen isteyenler aşağıdaki linki tıklayabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.
http://kadin.mynet.com/kadintv/Oglak-burcu-2015-Kasim-ayi-yorumlari-nelerdirYeniayın  her birimizin hayatında olumlu gelişmelere işaret  olması dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Kasım 2015 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 10 Kasım 2015 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*