Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2016 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Şubat 2016 Perşembe

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz saat 01:02 Ay-Neptün kavuşumuyla başlayacak. Ilımlı davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz. Şefkat ve yardım severliğiniz bir çok insan için şifalandırıcıdır. Sözleriniz hoş, yaklaşım tarzınız kucaklayıcıdır. İşte bütün bunlar değer görmenizi sağlar. İnsanlar sizi dinlerken ne kadar özel birisi olduğunuzu düşünürler.
Saat 09:54 Venüs-Jüpiter görünümü, aşk hayatımız, işimiz, çocuklarımız, geleceğimizle alakalı konularda sağlam olana yönelmenin işaretçisidir. Kendimize güven duymamızı, seçici ve dikkatli şekilde tercihlerde bulunmamızı sağlayan bu görünüm, güvenilir olanla olmayanı ayırt etmemizde destekçimizdir. Bilgi ve tecrübemize uygun şekilde karşımıza bir fırsat çıkabilir. Birisiyle tanışabiliriz. Bu kişi bizde güven uyandırabilir. Geçmişte yaşadıklarımızı unutturabilir. Hayata umutla sarılmamızı sağlayan gelişmeler yaşanabilir.
Saat 11:00 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.
Saat 04:13 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.
Saat 18:56 Ay-Mars görünümü, çevrenizdeki insanlardan sevgi, ilgi, destek görmenizi sağlıyor. Sizinle yakından ilgilenirler. Karar verdiğiniz işleri cesaretle yoluna koyabilirsiniz.
Saat 21:56 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, bilgilenme, eğitim, kendinizi geliştirme, öğrenme ve başkalarına yol gösterici olmanızı, maneviyatınızı güçlendiriyor.
Güvenilir, sağlam ve verimli tercihlerde bulunmamız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 10 Şubat 2016 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*