Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Mart 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Mart 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Cuma gününe saat 06:27 Güneş-Chiron kavuşum etkisi altında başlayacağız. Bu enerjinin özündeki anlam, çevrenize karşı gereğinden fazla iyi davranmanız ve onların rahatı için fedakarlıkta bulunmanızdır. Hayatınızda özel anlamda biri yoksa veya sizden uzaktaysa, bu duygu açlığı kapamak için çevrenizdeki insanlara yönelirsiniz, onları kucaklarsınız.  Eğer dış dünya ile fazla haşır neşir değilseniz iletişim yollarından birini kullanarak diğer insanlara ulaşabilirsiniz. Bu kavuşum  iyileştirme ve şifa gücünüzü yükseltir. Hem kendinize hem de  birilerinin yaralarına merhem olmanız mümkündür.
Saat 08:01 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Neptün kavuşumu,  ilahi düşüncenin, bütünü idrak etmenin, çevrenizdeki insanlarla sevgi birliği içinde buluşmanın işaretçisidir. Merkür-Balık burcunda astrolojik olarak düşüncelerin dağılmasıdır. Ancak  güçlü Neptün ile bugün buluşunca sezgileriniz yükselir, zararlı durumlardan korunmuş olursunuz. İdeallerinizin peşinden koşmanızı sağlayan, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizde size destek verecek bu görünüm, –Hayatımda yepyeni bir sayfa açıyorum ve ben şifa verici enerjileri ruhumda hissediyorum diyebilmenizde yardımcı olur. Moral duygunuzu yükseltici ve sizi ipek bir tülün sarmalaması gibi ruhunuzu okşayıcı bu görünüm, şefkat duygunuz ve empati gücünüzü büyütür, besler. Siz de insanları rahatlatabilir onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
Saat 20:24-21:44 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince,  ev içinde, ailevi konularda gerginlikten uzak duralım.
Saat 21:44  Ay-Boğa burcu seyir etkinliği altında, aşka ve hayata bakış açınızın özünde huzur ve güvenlik olgusu başta yer alıyor. Bu enerji, rahatlatıyor, sakinleştiriyor. Kişi değerlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındadır.  Etrafında inandığı, güvendiği  ona güzellikler sunan insanları arar. Sevdiğini yanında ister.  Karmaşadan uzak durmaya niyetlidir. Geçici olan, mutluluklar yerine kalıcı olanı isteyen gönlümüzü susturmak öyle kolay değil.
İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Mart 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 11 Mart 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*