Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Aralık 2015 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Aralık 2015 Pazar

Sevgili Oğlaklar saat 08:47 itibariyle Ay, burcunuz üzerinde geçişine başlıyor. Her durumu ciddiyetle ele alabilirsiniz. Duygularınızı ifade biçiminiz sıcak olmasa da, gayet dürüst bir şekilde hareket edersiniz. Bir Oğlak kimseye karşı eğilir-bükülür bir kişi değildir. Bu dostluk ilişkilerinizde de göze çarpar. Karar vermeniz gereken konularda temkinli hareket etmeyi tercih edersiniz.
Saat 15:43 Ay-Merkür kavuşumu kendinizi ciddi biçimde ele aldığınızı, dış ortamlarda titiz bir şekilde kendinizi ifade ettiğinizi, çalışıp çabaladığınızı, eksiklerinizi gözden geçirdiğinizi gösteriyor.
Saat 21:56 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır.
Cumartesi gününüzün keyifli güzellikler içinde geçmesi dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Aralık 2015 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 12 Aralık 2015 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*