Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Temmuz 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Temmuz 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar Terazi burcunda saat 03:52 de gerçekleşecek ilkdördün, başta ilişkilerimiz olmak üzere ailevi değerlerimizi, iç dünyamızı gözden geçirmemizi, elimizden geldiğince hakkaniyetli hareket etmemizi gerektiriyor. Yani beraberliğinizi nasıl kendi açınızdan değerlendiriyorsanız, partnerinizin penceresinden bakmaya çalışarak da inceleyebilirsiniz. Kimileriniz, kendi değerlerine öncelik tanımayı tercih edebilir. Eğer ilişkide sorunlar varsa ve bunlar bir türlü düzelmiyorsa, sizi rahatsız etmeye devam edecekse  bir de güven olgusu zedelenmişse doğaldır ki bugün kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bazıları  kaderi suçlayabilir bazıları yanlış bir seçimde bulunduğu için kendine kızabilir. Bir kısmı ise, açık kapı bırakıp bir kez daha denemeyi tercih edebilir. Peki bu oluşumu astrolojik manada olumlu yönde kullanmak için ne yapmalıyız? Öncelikle gerçekçi olmalıyız. Ne kendimize ait değerlerimizden vazgeçeceğiz ne de bir başkasının değerlerine saldıracağız. Dengeli ve adil bir paylaşımda bulunacağız. Üçüncü şahısların telkin ve önerilerinden ziyade biz ne düşünüyoruz bunu gözden geçireceğiz.
12 Temmuz- 5 Ağustos saat 18:26 tarihleri arasında Venüs-Aslan burcunda ilerleyecek. Maddi anlamda kazandırıcı ortaklıklara ve işlere ağırlık verebilirsiniz. Kimlerle bağlantı kuracağınızı tespit etmek ve buna göre ilişkilerinizi düzenlemek akıllıca olur. Belki çıkarcılık gibi durabilir. Ancak benim söz ettiğim, işinizi bilmek halidir.
Güzel gönlünüz her dem huzur bulsun. Esenlikler dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Temmuz 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 12 Temmuz 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*