Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Nisan 2015

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Nisan 2015
Şu dönemde pek çok haksızlıkla karşılaştınız. Güçlü kişiliğiniz insnalarda hem saygı, hem korku, hem de kıskançlık yaratıyor. Ama siz tökezlemeyeceksiniz, haksızlıklara boyun eğmeyeceksiniz. Bildiğinizi söylemeye devam etmeniz çok güzel bir davranış. Kendinizle barışık olmanız en büyük silahınız olacak. Böylece kimse sizi incitemeyecek.

Aşk Yaşamı : Aşk yaşamınızda bir isitkrar yakalamaya çalışıyorsunuz. Kendinize bakmaya başlamanız, çevrenizdekilerin hemen dikkatini çekmenize yol açtı. Oysa sizin sevdiğiniz kiş bir tane. Bu aralar tamamen saık bir partner olacaksınız.

İş Yaşamı : Ekip çalışmalarından başarıyla çıktınız. Yeterince takdir görmemeniz sizi üzüyor. İş değiştirmeyi, farklı alanlara eğilmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Turizm gibi alanlara ilgi duymaya başlamanız söz konusu.

Para Durumu : Mali durumunuz söz konusu olunca geriliyorsunuz. Size bu konuda verilen kimi sözler yerine getirilmiyor. Bu nedenle insanlara karşı soğukluk duyuyorsunuz. Ama unutmayın, herkes sizin gibi cömert ve ince fikirli değil. Paraya düşkün kimseler çok canınızı sıkıyor.

Dikkat : Sağlık sorunlarınızla ilgilenmenin zamanı geldi. Mide problemleri çekebilirsiniz. Bunları fazla uzatmadan, doktora danışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Nisan 2015 başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 13 Nisan 2015, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*