Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2016 Cuma

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Ocak 2016 Cuma

Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe,  saat 00:49 Güneş-Jüpiter görünüm etkisinde adım atacağız. Şu sıralarda Merkür geri hareketi nedeniyle bu görünüm belki yeni bir adım atmak anlamına gelmeyebilir. Ancak bugünlerde yapılan tespitler, emin olunuz ki, neyi isteyip istemediğinizi bilinçli şekilde tespitte yararlıdır. Evet belki durgunuz hatta maziyi düşünüp kızdığımız, hüzünlendiğimiz de oluyor. Fakat yeniye yer açmak, doğru kararlar vermek için bu hatırlamalar işimize yarar.
Saat 02:26 Venüs-Chiron arasındaki görünüm, mesleki, toplumsal, sorumluluklarımız, ailevi ilişkilerimiz anlamında canımızı sıkan, bizi tedirgin eden durumların, rahatsızlıklarımızın tedirgin ettiğini gösteriyor. Doğal olarak elimizden olmadan tepkide bulunabilir, fazlasıyla sinirlenebilir, kendimize mani olmakta zorlanabiliriz.
Saat 04:13 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.
Saat 16:06 Güneş-Merkür kavuşumu, geri hareket dönemiyle örtüşüyor. Şu sıralarda, çevre değişikliği, eğitim veya iş anlamında bir yol belirlemek istiyorsak, bunun artı ve eksilerine bir daha bakalım. Yarım kalmış işlerimizi bitirmek, kendimizi bilgilenmek yönünde geliştirmek, iş ve projelerimize eğilmek için bu görünüm gayet yararlıdır. Çevremizle olan ilişkimizde olgun tavırların önemi büyük. Bizden farklı düşünen insanlarla belli mesafede eğer gerekiyorsa toleranslı iletişimde bulunmak iyi olacaktır.
Saat 17:14 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, bilgilenme, eğitim, kendinizi geliştirme, öğrenme ve başkalarına yol gösterici olmanızı, maneviyatınızı güçlendiriyor.
Saat 18:32-15 Ocak saat 04:48 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır.  Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir.
Gün boyunca her işinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,
 
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 14 Ocak 2016 Perşembe, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*