Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Eylül 2016 Cuma

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Eylül 2016 Cuma

Sevgili Oğlaklar Saat 05:23 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde başımız dinlemekten yanayız ve  huzursuzluğundan uzak durmak niyetindeyiz.
Saat 11:27 Güneş-Chiron karşıt görünümü,  bilginizi, tecrübenizi, iyi niyetinizi  ve  tüm sevimliliğinizle insanlara destek amaçlı sunmaktasınız. Ancak bütün bunlara rağmen ileri adımları atmakta zorlanıyorsunuz. Fazla dağılmış durumdasınız. Zamanınızın tümünü alan işlerinizi artık bir düzene koyma vaktinizdir. Yoksa asıl yapmanız gereken işleri, atılımı gerçekleştirmeniz mümkün olmaz.
Saat 22:46 Ay-Neptün kavuşumunda,  davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz. Şefkat ve yardım severliğiniz bir çok insan için şifalandırıcıdır. Sözleriniz hoş, yaklaşım tarzınız kucaklayıcıdır. İşte bütün bunlar değer görmenizi sağlar. İnsanlar sizi dinlerken ne kadar özel birisi olduğunuzu düşünürler.
Saat 23:26 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.
Gönlünüzce bir bayram günü  geçirmeniz dileğimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Eylül 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 15 Eylül 2016 Perşembe, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*