Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Ağustos 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Ağustos 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar Saat 04:42 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan zorlu görünüm, otoriteyi sorgulamanız, bazı duyarsızlıklara karşı çıkışınız, öfkenizi kimi zaman dışa karşı boşaltmanız ve üzerinize gelindiği takdirde sert tepkilerde bulunmanız anlamındadır. Tabii ki dikkatli olmanızda yarar var.
Saat 05:45-14:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve  sakin düşünmeniz, gündelik normal seyirde giden işlerinizle ilgilenmeniz yeterlidir. Böylece  hem yanlış kararlar almamış hem de ertesi gün işlerinizi daha çabuk halletmiş olursunuz.
Saat 14:52 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu geçişi, ister bir projenin bizzat yaratıcısı siz olun,  isterseniz birilerinin hazırladığı projeye dahil olun farketmez. Bugünlerde  sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Bazılarınız karşı cins üzerinde etkili olmak ve  güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir. Nitekim ışıl ışıl parlayan gözleriniz, her istediğinizi sevgilinize kabul ettirebilmenizi sağlayabilir. Ancak burada aklınızın size rehberlik ettiğini de söylemek lazımdır. Çünkü Uranüs etkisi altındaki Ay günlerinde zekanız, fiziksel  çekiciliğinizle aynı paraleldedir. Farklı seçenekleri iş veya özel yaşamınızda ele alarak, şu anki mevcut meselelerinizi kolayca çözüme bağlayabilirsiniz.
Saat 18:16 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, hayata bakış açınızı, insanlarla olan her türlü temasınızı geliştiren kadersel planda yer alan hakikaten kıymetli bir oluşumdur. Kişi o güne dek neler yaşamış olursa olsun, bu kavuşum yeni bir sayfayı önünüzde açar. Gelecekle alakalı konularda umudunuzu yükseltir. Yaptığınız seçim, karşınıza çıkan kişi ve kişilerle bir bütün oluşturmanız mümkün olur.
Saat 23:23 Güneş-Uranüs görünümü, ilerisi adına hem güvence hem de parasal anlamda destekleyicidir. Destek oluşu şu yöndedir. Bilirsiniz Oğlaklar öyle çabuk harekete geçmezler. Değişime çok açık değillerdir. Her meseleyi, her kararı oturup düşünürler. Hatta bazen kendi kendilerini bu yüzden engelleyebilirler. İşte bu görünüm size yenilikte bulunma, yeni bir çevreye dahil olup canlanma yönünde yardımcıdır. Tabii ki her Oğlak aynı yaşamsal deneyimlerden geçmiyor. Bazılarınız bu görünümle, hem geçmişi hem de mevcut durumunuzu gözden geçirerek, neler yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.  Sözgelimi şu anda oturduğunuz evde mi yaşamınızı sürdüreceksiniz veyahut farklı bir yere mi yerleşmek istiyorsunuz? Bunları tekrar bir ele alırız.
Gönlünüzce geçecek bir gün diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Ağustos 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 16 Ağustos 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*