Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Oğlaklar saat 03:57 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyen Ay, güven, sadakat, huzur, sahiplenilmek gibi olgular başınızın tacı olacaktır. Rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız rahatlatıcı olabilir. Lütfen içinize atmayınız.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, beraberliğiniz, iş ortaklığınız, her türlü sözleşme ve anlaşmalarla ilgili sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. Gerilimden uzak durunuz. Güzel şeylere layık olduğunuzu ancak zaman faktörünün önemi olduğunu unutmadan rahatlamaya çalışınız.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizle alakalı konularda, gerçekçi ve mantıklı olalım.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, idealleriniz çerçevesinde hareket etmenizi sağlayıcı etkisini vurguluyor. Sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz yükselir ve dış dünyada kendiniz için en uygun olanı saptamanız kolaylaşır.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*