Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Mayıs 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Mayıs 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar gün boyu etkili olacak Ay-Terazi burcu geçişinde, ilişkilerin hayatımızdaki önemi belirgin şekilde artıyor. Nezaketi, uyumu ve huzuru biz de istiyoruz. Ancak bunun sağlanması tek taraflı olmamalı diye düşüneceğiz. Karşımızdaki insanın da, bizim değerlerimize, prensiplerimize saygı göstermesi halinde herkesle  anlaşabiliriz. Bir de şu var ki, sorumluluklarımız yeteri kadar ağırken, kimsenin nazını niyazını çekmek istemeyeceğiz.
Saat 03:54 Ay-Mars görünümü, iş ve ailenizle ilgili konuları şöyle sakin bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Durum değerlendirmesinde bulunmak yararlıdır. Böylece dağılmamış olursunuz. Mars geri hareket dönemindeyiz. Hedefimizi, planlarımızı yeniden gözden geçirmeliyiz. Bu gözden geçirme, insanın ideallerini yeniden belirlemesini ve gelecekteki yolunu çizmesini sağlar. Pes etmek değil, kendimize yeni bir pencereden bakmak zamanındayız. Bilinçli düşünen, artı ve eksileriyle meselelere bakan kişiler kazançlı çıkar.
Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 17 Mayıs 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*