Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, sevdiklerimize karşı hassasiyetimizi yükseltir. Eşimiz, ailemiz ve dostlarımıza yardımcı oluruz. Onların da bize karşı samimi olmalarını bekleriz. İş hayatında nazik, ölçülü, adil davranılmadığında canımız sıkılır. Güven bizim için çok önemlidir. Bunun dikkate alınmasını bekleriz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, ilişkilerde güven olgusunu önemseyeceğiz. Çünkü bu olmadığı takdirde kendimizi güçlü hissedemeyiz. Eğer bir soru işareti varsa kafamızın içinde bunu sorgulamadan, derinlikli şekilde ele almadan ucunu bırakmayız.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kafanızı karıştıran, sizi rahatsız eden bazı meseleleri kendi içinizde daha da büyütmenize neden olabilir. Şartlara isyan etmek yerine var gücünüzle gelişimden yana hayata sarılmalısınız. Gereksiz yere kendinizi üzmeyiniz. Birilerine tahammül etmekte zorlanıyorsunuz. Hatta bazen içinizden bunları haykırmak geliyor. Ancak boş veriniz. Siz karakter sahibi bir insansınız. Yaptığınız iyilik ve güzellikler sizinle beraber. Kul bilmezse, Allah bilsin.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisi, haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden oluyor. İçimizden birçok şey söylemek geçiyor. Biz, herkesin dürüst davranmasını istiyoruz. Fakat bunu göremediğimiz için sinirleniyoruz.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, bir türlü bitiremediğiniz, üstünde hesap kitap yaptığınız halde içinden çıkamadığınız işlerin canınızı sıkmasına neden oluyor. Ancak dışa pek renk vermeye çalışıyorsunuz. Özellikle ilişki meselelerinde bir hayli düşünmektesiniz.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*