Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ağustos 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ağustos 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 07:54 Ay-Mars görünümü, her türlü mücadelemizde bize yardımcı oluyor. İnancımız gayet yüksek. Birileri yakın bir zamanda başarımızın farkına varacak. İşte o zaman ne kadar mücadele ettiğimizi herkesin anlayacağını hissedebiliriz. O zaman yılmak yok. Keşfetmeye, çalışmaya devam.
Saat 12:19 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.
Saat 14:22 Ay-Neptün kavuşumunda, davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz.
Saat 18:18 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına fikirsel anlamda gelişim, esnek ve olumlu bir düşünme, ruhsal anlamda rahatlama sağlıyor.
Saat 21:33 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.
Keyifli, başarılı, huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Ağustos 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 19 Ağustos 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*