Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Aralık 2015 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Aralık 2015 Pazar

Sevgili Oğlaklar Ay-Koç burcu geçiş etkinliğinde Cumartesi günümüzü selamlıyoruz. Bugün, arzu ettiğiniz şekilde hayatınızı düzene koyma arzunuz ön planda olacaktır. Ancak parasal konularda dikkatli olmak, birilerinin aklınızı çelmesine izin vermemek lazım. Çok iyi gibi görünen bir durum daha sonra pişmanlıklar yaşatabilir. Ailemiz ve evimizle alakalı konularda yapmamız gerekenlere öncelik tanıyalım. Gerginlikten uzak duralım.
Saat 16:02 Ay-Satürn görünümü, farklı bir yerde yaşamak, özgür olmak, üstümüzdeki baskılardan kurtulup yeni bir hayata adım atmak arzumuzu işaret ediyor. Bizi durduran tüm sorumlulukları geride bırakmak istiyoruz. Peki, bu kolay mı? Bir bakacağız duruma. Neler bize engel olabilir veya neler zorlayabilir? İyice düşünelim.
Saat 17:27 Venüs-Chiron olumlu görünümü, arzu ettiğiniz bir şeye ulaşmak, onu elde etmek yönünde hırslandırıcı ancak vicdanınızın sesini dinleyerek hareket etmenizde yardımcıdır. Bazen bulunduğumuz ortam veya yaşamımıza dahil olan insanların ne amaçla bize yanaştıklarını bilemeyiz. Biz iyi niyetimizle onları karşılarız. Ancak bakarız ki, pek de öyle değiller. İşte bu görünüm, sizin öncelikle dostunuzu düşmanınızı bilmenizde, arkadaşlarınızı seçmenizde ve gerçekten size sevecek insanlara gönlünüzü açmanızda yardımcıdır. Toplumla birebir alakalı konularda, eğitimde, iş hayatında güçlü kişilerin size destek olmasında fırsatlar getirici olabilir.
Saat 20:56 Merkür-Pluto kavuşumu, hem iş hayatınız, hem hayata bakış açınız, hem de yeni bir statü elde etmeniz anlamındaki mücadelenizin  işareti olup, toplum önünde başarılı bir kişi olmanızı sağlayan yükselişin de simgesidir. Plutonun yaşattığı her deneyim insanı olgunlaştıran fakat öne çıkaran bir yansımaya işaret eder ki, bu yansıma ayakta durmasını bilen, kendine emek sarf etmiş, hakikaten tek dökmüş insanların başarıya ulaşması anlamına gelir.
Bugünkü tüm enerjilerin, hepimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Aralık 2015 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 19 Aralık 2015 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*