Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2016 Salı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Eylül 2016 Salı

Sevgili Oğlaklar Saat 07:58 Ay-Boğa burcunda seyrine başladığında, aşka ve hayata bakış açınızın özünde huzur ve güvenlik baş tacınız olacak.  Bu enerji, rahatlatıyor, sakinleştiriyor. Kişi değerlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındadır.  Etrafında inandığı, güvendiği  ona güzellikler sunan insanları arar. Sevdiğini yanında ister.  Karmaşadan uzak durmaya niyetlidir. Geçici olan, mutluluklar yerine kalıcı olanı isteyen gönlümüzü susturmak öyle kolay değil.
Saat 14:53 Venüs-Mars görünümü, henüz gerçekleşmemiş ancak geri planda üzerinde düşünülen işlerin başarılı bir şekilde sürdürülmesi yönünde gayet olumludur. İçinizde öyle bir enerji var ki, tek bir haber gelse, beklediğiniz bir gelişme olsa, sizi kimse tutamaz. O denli dışa açılmaya hazırsınız. İyi niyetli insanları, hak hukuk bilen kişileri seviyorsunuz. Ayrıca fiziksel anlamda kilonuz sorun yaratıyorsa, diyet kararı verebilirsiniz. Ancak şunu belirteyim. Mars 27 Eylül  tarihinde burcunuzda ilerleyecek. Bu sayede kilolarınızdan kurtulmanız mümkündür. Bir de tavsiyem, bugünlerde lütfen masa başında abur cubur bir şeyler tüketmekten vazgeçin.
Yeni hafta boyunca bütün işlerinizde kolaylıklar dilerim. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Eylül 2016 Pazartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 19 Eylül 2016 Pazartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*