Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Oğlaklar saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcu geçişinde, duygularınızı kolaylıkla ifade edebilmeniz, keyiflenmeniz, mutlu olmanız için, hayatında her şeyin çok iyi gidiyor olması gerekir. Sözgelimi, maddi açıdan bir sıkıntınız varsa veya partnerinizle aranızda bir anlaşmazlık yaşanıyorsa, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Genelde hem içe dönük bir şekilde hayatı gözden geçireceğiz hem de düşüncelerimizden taviz vermeyeceğiz. Dış etkenlerin üzerimizde baskı kurmaması için insanlarla aramıza belli bir mesafe koyabiliriz.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, aşk hayatımız, kariyerimiz, yeni insanlarla yeni planlamalarda bulunabilmemiz adına bize cesaret veren, bilinçli düşünerek üstümüzdeki ağırlıktan kurtaran bir destektir. Hangi yol, hangi ilişki, hangi karar bizim için daha doğru olur bu görünüm sayesinde netleştirebiliriz. Bir fırsat, bir kuvvet, bir çıkış yolu anlamına da gelir. Yeniliklere açık olmayı bilen, buna niyetlenen Oğlaklar için yeni bir gelişimin de işaretçisi olabilir.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, başkaları üzerindeki etkimizin güçlü olduğunu işaret ediyor. Çıkarlarımıza uygun şekilde hareket etmekten yanayız. Parasal konularda bizi destekleyecek kişilere karşı anlayışlı olabiliriz. Çünkü güce ihtiyacımız var. Bu gücün özgür hareket etmemizi sağlayacağını biliyoruz. Adamına göre muamele ederiz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*