Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Nisan 2015

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Nisan 2015
Hayat dolusunuz. Bugün de dostlarınızı sevindirdiniz. Paylaşma, yardımlaşma duygunuz çok gelişmiş. Paylaşmak size huzur veriyor. Birkaç gün içinde sizi anlamamakta ısrarlı eski bir dostunuz tarafından aranabilirsiniz. Temel özelliklerinizden biri olan kincilik, bu aranmada tatilde olmalı. Yeniden ve daha güzel bir dostluk başlayabilir.

Aşk Yaşamı : Aşk için yaratılmışsınız. Ama evladiyelik beraberliğiniz sizin için çok doyurucu. Bu yüzden sizi görenleri siz göremiyorsunuz. Sizdeki tepkisizliği gören ilgilileriniz, bu yüzden sizi kısa sürede ilgi alanları dışına çıkartıyorlar.

İş Yaşamı : Çok enerjiksiniz. İş yaşamınız tatil, izin türü ayrılmalarınızda sekteye uğruyor. Bundan ötürü de yeterince tatmin ediliyorsunuz. İş yerinizde küçük bir sorununuz var.

Para Durumu : Eliniz çok açık. Yine de para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Çok yakınınızda harcamalarınızı denetleyen biri var. Ona borçlusunuz biraz bunu. Size bazen, harçlık isteyen bir çocuk duygusu veriyor ama, aldırmayın. Güvence altındasınız.

Dikkat : Sağlıkla ilgili bir soruyla hiç karşılaşmıyorsunuz. İnsana maşallah dedirtecek kadar sağlıklı ve zindesiniz. Ama çok yakınınızda bir sağlık sorunu yaşanıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Nisan 2015 başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 19 Nisan 2015, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*