Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ocak 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ocak 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar Salı günümüzü, saat 02:00  Ay-Kuzey düğüm görünümüyle karşılıyoruz. Yaşamda edindiğimiz tecrübeler ışığında bugüne baktığımızda, gelecek konusunda biraz endişeliyiz. Ancak şunu da iyi biliyoruz ki, ayaklarımızın üzerinde durmamız gerekiyor.
Saat 08:30 Merkür-Chiron olumlu görünümü, sizi iletişim konularında güçlendiriyor. Çevrenizle ilişkiniz bir hayli olumlu. İnsanların sizi ne kadar sevdiklerine şahit olabilirsiniz.
Saat 08:50-11:13 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, soğukkanlı bir şekilde hareket etmek, keskin kararlardan uzak durmak yararlıdır. Huzurunuzu önemseyiniz. Moralinizi yükseltecek olan ne varsa ona yönelin. Hava şartları, yol durumu ve trafikte dikkatli olalım.
Ay-İkizler burcu seyri, saat 11:13 itibariyle etkilidir. Bu geçiş enerjisi,  aktif düşünmemizi sağlıyor. Bilgimizi ortaya koyma hevesliliğimiz oldukça yüksek. Bu enerji bize neler sağlar? Her şeyden önce özgürlük demektir, isteklerimizin yerine gelmesi için yaratıcı yönlerimizi öne sürmek, liderlik etmek ve yeniliklerde bulunarak kendimizi rahatlatmak, kısaca ruhumuzun doyması anlamına geliyor.
Saat 13:35 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, bizi bir şeylere zorlayan, endişeli düşünmemize yol açan fiziksel ve ruhsal anlamda yoran problemlerimizi geçmişe takılıp çözemeyiz. Onlar yaşandı ve bitti. Şimdi toparlanıp tüm gücümüzle kendimize özen göstermeli, yolumuzu çizmeliyiz. Biz önemliyiz.
Arzuladığınız gibi bir gün geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Ocak 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 19 Ocak 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*