Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Ağustos 2016 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Ağustos 2016 Pazar

Sevgili Oğlaklar saat 01:24 Ay-Venüs karşıtlığı etkisiyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Çevremizdeki insanlarla gayet ılımlı, sevgi dolu, merhametli bir şekilde iletişimde bulunabiliriz. İşimizde de buna önem vereceğiz. Bizim arzumuz, yaptıklarımızın değerinin bilinmesidir. Ben titiz çalışıyorsam, özen gösteriyorsam, insanlara yardımcı oluyorsam, onların da bana karşı aynı şekilde yaklaşmasını beklemek hakkımdır diye düşüneceğiz.
Saat 15:21-22:19 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin bizi anlamasını, çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var.
Saat 22:19 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz, hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.
Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Ağustos 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 20 Ağustos 2016 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*