Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Oğlaklar, saat 02:03 Venüs-Neptün olumlu görünümü, girişim, iş görüşmesi, ilişki, maddi konular üzerinde faydalı bir tesirdir. Hem ideallerinize uygun şekilde gelişmeler yaşanması hem özverili çalışmanın karşılığının alınması hem de iç dünyanızda huzura kavuşulması yönünde rahatlatıcıdır. Kişi, ektiğini biçmek ister. Çevresiyle ılımlı bir şekilde paylaşımda bulunabilir.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, insanlarla belli bir mesafede ancak nazik şekilde bağlantı kurmamızda etkilidir. Dışa karşı belli etmeyiz ancak bazı şeyleri kendi içimizde hale yola koymaya çalışırız.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, iç dünyamızın derinliklerini tahlil etmek, kendimizi rahatlatmak, endişelerden kurtulmak adına bir uyarı gibi düşünülebilir. Belki de çok fazla endişelisiniz veya gereğinden çok köşeliyorsunuz birçok şeyi. Bazen bedeni ve ruhu dinlendirmek faydalıdır. Bu sizin birçok konuda enerjinizi doğru yönlendirmenizde yardımcı olur.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi gelecekle alakalı konularda bir hayli hırslı düşünmemizi sağlar. Arkadaşlıklarımızı, bugüne dek yaşadıklarımızı düşünürüz. Ancak iç dünyamızda kimseye pek güvenimiz yoktur.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*