Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Mayıs 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Mayıs 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz, saat 03:28 Venüs-Chiron arasındaki olumlu görünümüyle başlıyor. Kariyer hayatınız, çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde doğru ve sağlam adımlar atabilmenizde ve gelişmeler yaşanması anlamında destekleyici olduğu gibi, eğitim-çevre-yakın akrabalarınızla alakalı konulardaki sorunlarınızın iyileşmesinde yardımcı oluyor.
Saat 09:31 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir.
Saat 12:39 Ay-Jüpiter görünümü, hem bilgimizi hem tecrübemizi başkaları üzerinde etkili olabilecek şekilde ifade edebiliriz. Bu görünüm, özgüven duygumuzu yükselticidir.
20 Mayıs saat:17:36 – 21 Haziran saat:01:34 tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek ve bu geçişi yöneten Merkür gölgeli günleriyle birlikte ay sonuna kadar etkilidir. Tedbirli ve dikkatli bir şekilde işlerimizi yapalım. Çalışma hayatınızla ilgili konularda gözümüz açık olsun. İletişim, haberleşme, eğitim, bilgilenme anlamında bu süreci olumlu buluyorum. Ancak aşk hayatınızı ciddi anlamda gözden geçirmeyi sürdürelim.  Karşımıza yeni biri çıktığında, sağlığımızla ilgili bir sorun olduğunda mercek altına alarak üzerinde düşünelim.
Saat 20:18 Ay-Pluto görünüm etkisinde, yolunuz üzerinde duran engelleri aşıp, hedefinize ulaşmak istersiniz. Haklı olduğunuz bir mücadele içindesiniz. Birileri beğense de beğenmese de artık bu yoldan geriye dönüş yok diye düşünebilirsiniz.
Saat 22:08 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kendinize yeni bir hedef belirlemek, bilgi ve tecrübenizi geliştirmek amaçlı bir yolun işaretçisi olabilir.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Mayıs 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 20 Mayıs 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*