Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Şubat 2016 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Şubat 2016 Pazar

Sevgili Oğlaklar Cumartesi günümüz saat 04:17 Ay-Aslan burcu seyir etkinliği altında başlıyor. Bugün duygularınızı kolaylıkla ifade edebilmeniz,  keyiflenmeniz, mutlu olmanız için,  hayatında her şeyin çok iyi gidiyor olması gerekir. Sözgelimi mali açıdan bir problem yaşıyorsanız, kimseden destek görmüyorsanız, tek başınıza mücadele veriyorsanız, ihtiyaçlarınızı kısıtlı bir bütçe çerçevesinde gidermek zorundasınız demektir. Sadece olaya para anlamında bakmayalım. Bazen sorumluluklarımız da üzerimizde yük teşkil eder. Örneğin eşimiz çalışmıyorsa, sevgilimizin iş sorunu veya  ailemizin bir sıkıntısı varsa, bir de bütçemizin ayarını bilmiyorsak,  işimiz epey zordur. Bunları kafamıza takar dururuz. Tabii ki kolay değil. Bir de ilişkiler konusu önemli. Sevgilimizle yaşanan anlaşmazlık, cinsel hayatımızın durgunlaşması, ilişkide paylaşımın az oluşu veya hayatımızda kimsenin olmayışı,  günü keyifli geçirmenin önüne geçebilir.
Saat 11:45 Ay-Venüs, karşıtlığı ihtiyaçlarınız için bir miktar para harcamanın göstergesidir. Güzel, farklı olan her şey ilginizi çeker. Bütçenizin zorlanmaması için, nereye ne verdiğiniz, ne aldığınızı biliniz. Doyumsuzluk söz konusu olabilir. Ayarınızı bilmenizde yarar var.
Saat 21:28 Ay-Merkür karşıtlığında kazanç ortaklıkları, iş birlikleri, mali konular üzerinde dikkatlice konuşmak gerekir. Hem fikirlerinizi ifade edin hem de karşı tarafa söz hakkı tanıyın. Bu görünüm, sürpriz atılımların, paraların işaretçisidir. Ancak bir start anlamındadır. Bunlar zamanla yerli yerine oturacaktır.
Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Şubat 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 20 Şubat 2016 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*