Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Kasım 2015 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Kasım 2015 Pazar

Sevgili Oğlaklar Pazar gününe, saat 02:15 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında adım atacağız. Bu enerji, bazı kişilerle aranızda çatışmalara neden olabilir. Hatta sırf bu yüzden stres altında kalabilirsiniz. Ortada sebep yokken, birilerine kızabilir veya çatacak yer ararsınız. Oysaki siz bilinçli hareket etmeli, işinize, hayatınıza bakmalı, boş yere kendinizi üzmemelisiniz. Her şeyi kontrol edemeyiz, her durumu yönetemeyiz.
Saat 04:00 Ay-Satürn görünümü, farklı bir yerde yaşamak, özgür olmak, üstümüzdeki baskılardan kurtulup yeni bir hayata adım atmak arzumuzu işaret ediyor. Bizi durduran tüm sorumlulukları geride bırakmak istiyoruz. Peki, bu kolay mı? Bir bakacağız duruma. Neler bize engel olabilir veya neler zorlayabilir? İyice düşünelim.
Saat 16:00 Ay-Pluto görünümü, genel olarak hakimiyetçi bir tavır içinde olmamızı sağlıyor. Sözümüzü dinletmek ve isteklerimizi elde etmekten yanayız.
22 Kasım saat:17:25 – 22 Aralık saat:06:48 tarih aralığında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Bu biraz da kişinin kendisiyle yaptığı bir iç muhasebedir. Neler bizi zincirlemekte, neler günlük hayatın içinde yormakta? Bunlara da bir bakarız. Eğer bir konuda çalışmamız, projelendirmemiz, organize etmemiz gereken işler varsa, bunlarla ilgileniriz. Bazen içimizde fırtınalar da eser, ne işim var bu dünyanın yüküyle, kahrıyla diye söyleniriz. Güneş-Yay burcu geçişinde, maddi anlamda kendi yağımızla kavrulmamız gerekecek. Borç almak, vermek, kefil olmak veya birilerine güvenip planlar yapmak zor durumda kalmamıza neden olabilir. Bildiğiniz gibi yöneticiniz Satürn de Yay burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, fiziksel ve ruhsal anlamda kendimize özen göstermemiz çok önemli.
Saat 18:57 Ay-Venüs karşıtlığı, eviniz-ailenizle ilgili konularda kendi isteklerinizi kabul ettirme yönündeki aktifliğin işaretçisi. Direten, inatçı davranan, yenilik isteyen, sabırsız olan taraf sizsiniz. Ancak dış dünyada, meslek hayatınızda ve önemli kişilerle bağlantınızda yapabilmeniz kolay değil. Ev-iş arasındaki dengenin sağlanması yönünde önem taşıyacak.
Saat 21:16 – 23 Kasım saat 18:27 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Genel olarak ev içindeki uğraşılara ağırlık vermek, ailemizle tartışmalardan kaçınmak yerinde olur. Bazen en ufak bir şeye kolayca sinirlenebilirsiniz. Dikkatli olalım.
Her şey sizden yana olsun. Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2015 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 21 Kasım 2015 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*