Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Mart 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Mart 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar, 22 Mart saat 02:19-6 Nisan saat 02:19 tarihlerinde etkili olacak Merkür-Koç geçişini eğitim, iş, mali konular, çevresel değişimler yönündeki durumlar için olumlu buluyorum. Zihin hızlı çalışıyor. Çözümler de bir o kadar hızlı tespit edilebilir. Ulaşım, haberleşme, bilgi aktarımı, merak edilenlerin öğrenilmesi anlamında işinize yarayabilir. Ancak trafik kurallarına uyalım lütfen.
Saat 04:07 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.
Saat 04:27 Ay-Jüpiter kavuşumu, enerji düzenli, sağlıklı, verimli olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvettir. Dış dünyadaki gelişmeleri titizlikle gözlem altına alırız. O nedenle detayları önemseriz. Yararlı bilgileri, gerçek olan haberleri takip ederiz.
Saat 05:55-23 Mart saat 07:23 arasındaki  Ay boşluk etkisi altında soğukkanlı davranalım. Günü kendimizce planlarken, gecikmeler olabileceğini  mutlaka göz önüne alalım. Yolculuk kararı vermeyelim. Hijyenimize özen gösterelim. İnsanlarla bağlantı kurmakta, derdimizi anlatmakta zorlanıyorsak, üstelemeyelim.
Saat 13:54 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bilginizi yararlı işlerde kullanarak, sıkı çalışarak size güzel kapılar açabilir.
Gün boyunca her işimizi dikkatli, tedbirli bir şekilde yerine getirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Mart 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 22 Mart 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*