Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Aralık 2015 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Aralık 2015 Perşembe

Sevgili Oğlaklar Çarşamba gününe saat 04:31 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu seyriyle adım atıyoruz. Aklımız başka, duygularımız başka yerde gibi hissedebiliriz kendimizi. Bir yandan her şeyi oluruna bırakırız sonra içimiz rahat etmez kurcalayıp dururuz. Zorunluluk olmasa, kimseyle konuşacak halimiz yoktur.
Saat 16:55 Ay-Neptün görünüm etkisiyle, işlerinizi düzgün bir şekilde planlamakta zorlanıyorsanız hemen durun ve bir daha gözden geçirin. Belki de gereksiz meseleler yüzünden zaman kaybediyor olabilirsiniz.
Saat 21:45 Ay-Satürn karşıtlığında, hayatın genelinde bir tatminsizlik, huzursuzluk hali var üzerimizde. Bir yandan etrafımızda olan bitene yüzeysel bakmaya, kafamıza takmamaya çalışıyoruz. Ancak diğer taraftan zincir gibi birbirine eklenen düşüncelerin yorgunuyuz. Bugün daha fazla stres yüklenmemek için, hoşunuza giden aktivitelere yönelmekte yarar görüyorum.
Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Aralık 2015 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 23 Aralık 2015 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*