Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Haziran 2016 Cuma

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Haziran 2016 Cuma

Sevgili Oğlaklar saat 01:59 Merkür-Jüpiter ve saat 06:20 Merkür-Kuzey düğüm görünümleri, günlük işlerin yoğunluğu ve çoğu zaman vaktinizi fazlasıyla alışı nedeniyle kendinizi keyifsiz hissetmenize neden olabilir.  Hadi şunu yetiştireyim, hadi bunu halledeyim derken sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Geleceğinizi doğru bir planlamak, mevcut iş şartlarınızı düzeltmek, verimli çalışmak için size öncelikle tavsiyem,  gücünüzü aşan işlere kalkışmamanızdır. Sonuçta insanız ve dinlenmeye, kendimize zaman ayırmaya da ihtiyacımız var. İş, eğitim, yurtdışı, siyasi veya özel hayatınızla ilgili konularda mantıklı düşünmenizde yarar var. Bir şeyleri atlamayalım. Bir daha gözden geçirelim.
Saat 20:28 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda insanları kendi yararı adına kullanan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Sizin en sevmediğiniz davranış biçimi budur. Dürüstlüğü seviyorsunuz. Bazen hiç kimseyle konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çünkü güvenilecek insan fazla yok diye içinizden geçirebilirsiniz.
Aklımız başımızda kararlarımızı gözden geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 23 Haziran 2016 Perşembe, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*