Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Aralık 2015 Cuma

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Aralık 2015 Cuma

Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüzün ilk önemli görünümü, saat 08:28 itibariyle Ay-Uranüs arasında gerçekleşecek.  Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi farklı bir şeyler yapmaya yöneltiyor.
Saat 12:03 Venüs-Jüpiter görünümü, bir lütuf gibi düşünülebilir. Birileri tarafından kıymetli, başarılı, etkin bir kişi olarak görülürsünüz. Bu size moral kazandırır. İyi niyetinizin karşılığı olan geri dönüşler memnuniyet verir. Dostlarınızla bir araya gelecek şekilde bir yılbaşı planlayabilirsiniz. Derinlikli sohbetler hoşunuza gider. Yeni ve etkileyici biriyle tanışabilirsiniz.
Saat 19:16 Ay-Jüpiter görünümü, mecburiyetler, belirsizlikler yüzünden bu saatte kendinizi biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Aslında her şeyin altından kalkabilecek gücünüz var. Ancak kafanıza bir şeyleri takarsınız. Doluya koysam olmuyor, boşa koysam dolmuyor diye içinizden geçirirsiniz.
Saat 22:04 – 25 Aralık saat 07:27 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sorunlarınızı ele alış biçiminiz bu saatlerde biraz gerilimli olsa da, mantıklı düşünmeniz halinde sakin kalabilirsiniz. Müzik dinleyebilir, meditasyon, yoga gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bütün bunlar size çok iyi gelebilir. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.
2016 Yılı astroloji yorumlarımız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.
http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi.html
 
Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Kalben sevgilerimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Aralık 2015 Perşembe başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 24 Aralık 2015 Perşembe, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*