Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Ocak 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Ocak 2016 Pazartesi

Sevgili Oğlaklar, saat 03:46 Aslan burcunda oluşacak Dolunay, finansal anlamda durumumuzu ele almamızı, bazı değişikliklerde bulunmamızı, en azından problem varsa bunları çözümlememizi sağlayıcıdır. Mevcut hale bir bakmamız faydalı olacaktır. Dışarıdan destekler gelebilir veya biz kazanç elde etmek amaçlı planlar yapabiliriz. Dolunayın görünümleri bize bu anlamda yol gösterici veya durumu gözden geçirirken nelerin dikkatimizi daha fazla çekeceğini işaret eder. Ay-Mars görünümü, hedef bilincimizin özellikle parasal kazanç elde etme yönünde etkili olduğunu gösteriyor. Menfaatlerimizi gözeteceğiz. Bu yönde istekli ve arzulu olacağız. Kazanmak adına işbirliğine açığız. Hani öyle duygusal anlamda değil, bilakis kimden ne elde edebiliriz, nasıl kazançlı çıkabiliriz, başkaları üzerinde nasıl daha etkin olabiliriz, bunları önemseyeceğiz. Hırslanabiliriz. Pek ılımlı düşünmeyiz. Başarılı ve güçlü bir kişi olduğumuzu kabul etmelerini bekleriz. Talepte bulunuruz. İsteklerimizi kabul etmelerini bekleriz.
Ay-Satürn görünümü, iç dünyamızın derinliklerini tahlil etmek, kendimizi rahatlatmak, endişelerden kurtulmak adına bir uyarı gibi düşünülebilir. Belki de çok fazla endişelisiniz veya gereğinden çok köşeliyorsunuz birçok şeyi. Bazen bedeni ve ruhu dinlendirmek faydalıdır. Bu sizin birçok konuda enerjinizi doğru yönlendirmenizde yardımcı olur. 25 Ocak tarihinde Merkürün burcunuzdaki geri hareketi sona eriyor. Ancak önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Kendinizle alakalı iş, özel, mali konularda bir daha düşünmek yararlı olur.
Gönlünüzce bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Ocak 2016 Pazar başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 24 Ocak 2016 Pazar, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*