Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Aralık 2015 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Aralık 2015 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz, saat 13:12 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlıyor. İlişkinizi ilgilendiren bir konuda sorumluluk yönünde önem taşır. Hassasiyet yüksektir. Ancak ne olursa olsun sonucun temkinli bir şekilde ele alınmasında yarar vardır. Dolunayın Merkür-Jüpiter görünümüyle örtüşmesi, eş veya partnerle yolların ayrılması anlamına gelse de, bu bildiğimiz bir ayrılıktan ziyade, bir yolculuğun işaretçisi olabilir. İş veya eğitimle alakalı bir konu nedeniyle siz veya partnerinizin başka bir yere gitmesi gerekebilir.
Ay-Neptün görünümü, bu Dolunayda idealleriniz çerçevesinde hareket etmenizi sağlayıcı etkisini vurguluyor. Sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz yükselir ve dış dünyada kendiniz için en uygun olanı saptamanız kolaylaşır.
Arzu ettiğimiz gibi huzur, güvenlik ve mutluluk içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Aralık 2015 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 25 Aralık 2015 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*