Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Ekim 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Ekim 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar Salı gününe, saat 06:16 itibariyle etkili Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde adım atıyoruz. Sağlığınıza, hijyeninize, kişisel bakımınıza, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumlara titizlikle baktığımız bir gündeyiz. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız. Böyle günü verimli şekilde değerlendirmek mümkün olacaktır.
Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, sıradan şeyler bugün sizi tatmin etmez. Bu belki bir ihtiras ama kendiniz adına en mükemmeli istemekte haklısınız. Yorulmadan çalışmak konusunda hiçbir zaman sorununuz olmamıştır. Bugün de yine aynı şekilde hem işlerinizin takibini yapabilir hem insanlarla uyumlu şekilde ilişki kurabilirsiniz. Bazen yoğunluk yükselebilir. Belirli bir plan doğrultusunda işlerinizi yaparken aksamalar oluşabilir. Rutin işlerinize ağırlık vermekte, daha önce başladığınız işleri bitirmekte yarar var.
Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü attığınız adım, giriştiğiniz bir mesele ve genel olarak moraliniz üzerinde faydalı bir tesirdir. Kendinize güveninizi yükseltir. Amacınız ne ise onun peşine düşersiniz.
Saat 23:55 Ay-Venüs  mücadeleci görünümü, bir olayı, ilişkinizi, geçmişi ve geleceği aynı anda ele aldığınızı gösteriyor. Sanki hayat şu sıralar sizin açınızdan, yavaş çekime alınmış bir film gibi. Bazen bir hareketlenme oluyorsa da, sizi arzu ettiğiniz şey çok başka. Ben  kendinize çok fazla yüklenmemenizi tavsiye ediyorum.
Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Ekim 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 25 Ekim 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*