Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2016 Salı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2016 Salı

Sevgili Oğlaklar Saat 08:45 Ay-Mars kavuşum etkisi altında dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Ev içinde veya dışarıda aceleci, sabırsız veya özensiz şekilde davranmayınız.  İçe yönelen enerjinin sizi rahatsız etmemesi, öfkelendirmemesi, huzursuz etmemesi için mutlaka bir alanda kullanılmasında yararlıdır. Sözgelimi egzersiz yapmak, kısa yürüyüşler, yarım kalan bir işin bitirilmesi, bir projeye başlanması gibi. Ancak birine kızmak, sizi sinirlendiren bir meseleyi halletmeye çalışmak, tartışmak sakıncalıdır. Sağlığınıza bugün biraz daha özen gösteriniz. Bu kavuşum, beklenmedik bir durumun sizi öfkelendirmesine neden olabilir. İlişkilerde birbirinize ters davranışlar, sözler sarfetmeyiniz. Bu enerji, gizli bir şeyi öğrenerek kızmanıza ve gereğinden fazla tepki göstermenize neden olabilir.
Saat 14:26 Ay-Neptün görünümünde, bir yandan heyecanlıyız diğer yandan isteklerimize ulaşmak niyetindeyiz. Biraz huzursuz bir gece geçirmiş olabiliriz.
Saat 18:42 Ay-Jüpiter görünümü, her anlamda yaşantımızı gözden geçiririz. Nelere ihtiyacımız olduğunu, bunları nasıl elde edeceğimizi düşünürüz. Bilgilenmek, araştırmak yönünde etkili olan bu enerji, karşımıza çıkabilecek tekliflerin, fırsatların göstergesidir. Yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bu yönde şansımız yüksek. Yeter ki, endişeli olmayalım. Kendimize güvenelim.
Saat 22:47 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki bir çok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.
Olumlu yönde değerlendireceğimiz bir hafta geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2016 Pazartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 25 Nisan 2016 Pazartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*