Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Mayıs 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, gruplar, sosyal ilişkiler, yakın dostluklarda derinlik ve mahremiyet duygusu baskındır. Kişi tanıdığı, bildiği ve kendisine yakın olarak gördüğü kişilerle görüşmeyi tercih eder. Bunun dışındaki kişilere karşı temkinli ve şüpheli davranabilir. Geçtiğimiz Şubat ayından bu yana düşünülmüş işlerin yürürlüğe konması, başlatılması yönünde bir karar alınabilir. Bir işin analizi, araştırılma süreci, hangi ekiple yola çıkılacağı gibi konular üzerinde düşünülebilir.
Geri hareket döneminde planlarımızı pek kimseye açıklamayız. Bir sır gibi gizlemeyi tercih ederiz. Bir problem varsa, bunu çözebilmenin yollarını geri hareket döneminde düşünebiliriz. Yine bu dönemde projelerimizde bir yavaşlama veya eksikler nedeniyle duraksamalar olabilir. Dönüp bir daha kontrolünü yapmamız faydalıdır. Aranızda problem olan kişilerle bunları çözebilmenin yolu eleştiriden, şüphe ve önyargılı düşünmekten uzak durmakla mümkündür. Kendimizi de gerektiğinde eleştirmeyi, yüzleşmede bulunmayı bilelim. Karşımıza bir teklif çıktığında bunu mercek altına alalım. Kin, nefret ve öç kavramlarının zararlı olduğunu bilelim.
Bu sürecin sizler için hem geçmiş hem de yarınlarımız adına doğru tespitlerde bulunmamızda destekleyici olması dileğimle,
Not: Haziran aylık yorum videolarımız alttaki linktedir. Gönülden sevgilerimle,
http://kadin.mynet.com/kadintv/Oglak-burcu-2016-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Mayıs 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 27 Mayıs 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*