Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Ocak 2016 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Ocak 2016 Perşembe

Sevgili Oğlaklar Ay-Başak burcu geçişiyle Çarşamba gününe adım atacağız. Herhangi bir şey bize uygun şekilde gelişmiyorsa, onu nasıl düzene koyabiliriz buna bakacağız. Dolaşık olanı açmaya çalışacağız.
Saat 06:12 Ay-Mars görünümü, fikirlerinizin kabul gördüğünü ve sosyal hayatta gücünüzün bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. İnsanlar sizin bakış açınız ve kendinize olan hakimiyetinizden bir hayli etkilenebilirler.
Saat 08:33 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.
Saat 11:09 Ay-Merkür görünümü, geçtiğimiz 19-20 Aralık tarihlerinde,  sağlık, kişisel girişim, görüşme, çalışma hayatınızla alakalı meseleleri derleyip toparlama veya o günlerde adım atılmış işlerde ilerleme kaydedilmesi yönünde olumludur.
Saat 12:56  Ay-Pluto görünüm etkisi, gücünüzün farkına varmanızı, bu gücü başarılı şekilde neticelendirecek işlere yönelmenizi, bu konularda derinlemesine analiz yapacağınızı işaret ediyor.
Gün içinde aldığınız haberler sizi memnun edici olsun. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 27 Ocak 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 27 Ocak 2016 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*