Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Ağustos 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Ağustos 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar, 2 Ağustos saat 23:45 de Aslan burcunda doğacak Yeniay, mevcut şu andaki durumunuzu ilişki-maddiyat-özgüven-planlamalar-paylaşımlar anlamında ele almak için uygundur. Sizi bağlayıcı, zorlayıcı konuları geride bırakmak için özgüven duygunuzu mutlaka ayakta tutmalısınız. Eğer bir şey fayda getirmiyor ve sizin enerjinizi düşürüyorsa, buna daha fazla devam etmenin anlamı yok. Kendimizi ve başkalarını sorgulamak, yargılamak değil, bu sorunlardan nasıl kurtulurum,  nasıl canlanırım, başarılı olurum demek lazım. İşte bu sizin için önemli olmalı. Yeniayın oluşacağı güne, Ay-Mars görünümüyle adım atacağız. İlişkimiz, iş ortaklığımızla ilgili konuları geleceğe dönük ve bilinçli şekilde ele almalıyız. Biz güçlüyüz ve istersek doğru seçimlerde bulunabiliriz. Yeter ki, kendimizin farkında olalım. isteklerimizi elde etmek için azimli olalım. Gerisi kolay.
Yeniayın doğacağı bugün, Mars-Yay burcunda seyrine başlıyor. Lütfen gereksiz meseleleri abartıp kendi kendinizi huzursuz etmeyiniz. Şu şöyle, bu böyle demenin yararı yok. Sizin, projelerinize eğilmeniz, bunların üzerinde bilgilenmeniz, işlerinizi düzgün yapmanız ve stresten uzak durmanız gerekiyor. Birden fazla projeye eğilmek, çabuk sıkılmak veya bazı sorunları abartmak yanlış olur. Ay-Satürn görünümü bu Yeniayda yorumunuzun ilk başında belirttiğim üzere, sizi kısıtlayabilecek borçlardan, ilişkiden, ortaklıktan, bağımlılıktan kaçınmanın önemini işaret ediyor. Şimdi durup, bir düşününüz. Sizi uzun zamandır rahatsız eden konuyu saptayınız. Bundan kurtulmanız halinde nasıl hafifleyeceğinizi düşünün. İşte o zaman Yeniayın enerjisinden yararlanarak yeniden doğmuş gibi olursunuz.
Yeniayın olumlu gelişmeler için size kuvvet olması dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Ağustos 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 2 Ağustos 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*