Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mart 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mart 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar saat 03:11 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm sayesinde derinlikli düşüneceğiz. Bizi engelleyen her şeyden  kaçıp kurtulmak isteyeceğiz.  Bildiğimiz konularda elimizde olmadan tepkisel davranabiliriz. Ancak bunun nedeni hakkımızın çiğnenmemesi içindir.
Saat 06:49 Ay-Neptün görünümünde, bir yandan heyecanlıyız diğer yandan isteklerimize ulaşmak niyetindeyiz. Biraz huzursuz bir gece geçirmiş olabiliriz.
Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hayallerimizi gerçeğe dönüştürme arzumuzu işaret ediyor. Bunu sağlamanın yolu, ideallerimize sahip çıkmak ve akıllı seçimlerde bulunmaktan geçiyor. Bilgi ve tecrübelerimize uygun bir yol belirlemeliyiz. Zorluklar olsa da, bunlar zamanla aşılacaktır.
Saat 15:55 Ay-Merkür görünümünde bazı meseleler üzerinde endişelenirsiniz. Şöyle mi olacak, böyle mi olacak diye kaygılanırsınız. Dışarıdan gelebilecek bir eleştiri veya olumsuz söze anında tepki gösterebilirsiniz.
Saat 16:55 Ay-Jüpiter görünümü, her anlamda yaşantımızı gözden geçiririz. Nelere ihtiyacımız olduğunu, bunları nasıl elde edeceğimizi düşünürüz. Bilgilenmek, araştırmak yönünde etkili olan bu enerji, karşımıza çıkabilecek tekliflerin, fırsatların göstergesidir. Yeniliklere açık olmak gerekiyor. Bu yönde şansımız yüksek. Yeter ki, endişeli olmayalım. Kendimize güvenelim.
Saat 18:17 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki bir çok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.
Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mart 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 29 Mart 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*