Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Aralık 2015 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Aralık 2015 Perşembe

Sevgili Oğlaklar, 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek. Bu süreç Jüpiter-Başak geçişiyle örtüştüğü için anlamı da ciddileşiyor. Fiziksel ve ruhsal sağlığınız, bilinçaltınızda sizi engelleyen, gelişiminizin önünde duvar oluşturan her ne varsa onu uzaklaştırmak amaçlı çalışmalara yönelebilirsiniz. Geri planda kendinizi geliştirmeye, eksiklerinizi tamamlamaya, eldekilerle yetinmemeye, daha farklı iş alanlarına yönelerek büyümeye önem verebilirsiniz. Bu tarihler arasında karşınıza çıkan kişinin veya hayatınızda olan insanın şehir veya ülkede ile bağlantılı işleri olabilir.
Saat 11:39 Neptün ile karşıtlık oluşturacak. Dinlenmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.
Saat 13:28 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü, attığınız adım, giriştiğiniz bir mesele ve genel olarak moraliniz üzerinde faydalı bir tesirdir. Kendinize güveninizi yükseltir. Amacınız ne ise onun farkında olarak çalışırsınız.
Saat 18:33 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.
Gün boyunca huzur sizden yana olsun. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz dileğimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Aralık 2015 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 30 Aralık 2015 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*