Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Saat 07:14 Venüs-Neptün görünümü, yakın çevrenizle temasınızda, iş hayatınızla ilgili konularda ve de ilişkilerinizde aklımız başımızda olsun. Bazen insan en yakınındaki kişiler nedeniyle kendinden bir çok özveride bulunur. Ancak bu özverinin sınırı ayarlanmadığında bir müddet sonra  zorlanmanız mümkündür. İş alanınızla ilgili bazı konularda prensiplerinizden vazgeçmenize, haklarınızın çiğnenmesine ve sizi gergin hale getirebilecek kişilere karşı tedbirli olunuz. Zekice analizler yapınız. Bu size becerikli çözümler bulmanızda yardımcı olur. Hayali ve gerçekle yakından uzaktan ilişkisi olmayan işlerle uğraşmayınız. Kendi düşünceleriniz ile başkalarınınki arasındaki farkı gözeterek hareket ederseniz, sizi kimsenin iş ortamında veya farklı konularda üzmesine izin vermemiş olursunuz.
Saat 09:12 Ay-Pluto görünümü, aşkta ve derinlikli düşünmeyi ve hayata güvenli şekilde bakabilmeyi sağlıyor.
Saat 09:37 Güneş-Satürn karşıtlığı, şu andaki problemlerin merkezinde yer alan desteksiz kalma hali, bizi yoruyor. Çalışıyoruz, ihtiyaçlarımızı karşılamaya gayret ediyoruz. Ancak tam olarak arzu ettiğimiz durumda değiliz. İş şartları, yaşam koşulları, bazen elimizde olmadan duyarlılığımızı yükseltiyor. Sorumluluklarımız ağır. Şöyle bir etrafımıza baktığımızda, sanki tüm yük bizim omuzlarımızda, başkaları gayet rahat yaşıyor diye düşünebiliriz. Fakat bu düşüncelerle kendinizi daha fazla üzdüğünüzün farkında mısınız? Bunu yapmayınız. Özellikle kendinize önem veriniz, sizi mutlu edecek, olumlu düşünmenizi sağlayacak aktivitelere yöneliniz.
Saat 09:54  Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizle ilgili  endişe taşıyabiliriz.  Ancak şunu da iyi biliyoruz ki, ayaklarımızın üzerinde durarak bir çözüm yolu bulmamız gerekiyor.
Saat 13:08 Ay-Merkür kavuşumu, ilişkimiz, çocuk, mali konularla alakalı  olumlu paylaşımların ve  tanışmaların işaretçisi olurken, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde size yol gösteriyor, destek oluyor.
Saat 22:01 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.
Günümüz olumlu  gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Haziran 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 3 Haziran 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*