Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2016 Çarşamba

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2016 Çarşamba

Sevgili Oğlaklar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcıdır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir.  Ancak  gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz.
Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız ve her türlü mesele üzerinde kendimize güvenmemizi, başarılı ilerlememizi, maddi-manevi anlamda güçlenmemizi sağlayan bir kuvvettir. Neyi isteyip istemediğimizi gayet iyi belirleriz. Garanti olgusu her anlamda kıymetli ve önemlidir. Bu kriterler çerçevesinde hayatı ele alırız.
Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz. Hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.
Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Mayıs 2016 Salı başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 3 Mayıs 2016 Salı, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*