Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Temmuz 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Temmuz 2016 Pazartesi

Sevgili Oğlaklar saat 06:43-16:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde, dinlenmek, enerjimizi toplamak,  ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından akşam saatleri gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir planlamada bulunmamak daha doğru olur.
Saat 14:00 Güneş-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konular üzerinde konuşmanın, partnerinizle önemli meseleleri ele almanın işaretçisi oluyor. Bekar Oğlakların bir ilişkide aynı yönde hedefe gidecekleri, ortak idealler belirleyecekleri, güven olgusunu karşılıklı gözetecek ve sevgiyle yürüyeceklerini birini istediklerini vurguluyor. Bunlar olmadan, gelir geçer bir aşkın peşinde değiliz.
Saat 16:21 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyen Ay, güven, sadakat, huzur, sahiplenilmek gibi olgular başınızın tacı olacaktır. Rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız rahatlatıcı olabilir. Lütfen içinize atmayınız.
Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 3 Temmuz 2016 Pazar başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 3 Temmuz 2016 Pazar, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*