Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Kasım 2016 Cumartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 06:05 itibariyle burcunuz üzerinde  ilerleyecek Ay, yeni karar aşamasında iseniz, acaba ne kadar doğru olur, ilerisi adına yarar getirir mi, beni zorlar mı diye düşünmenize neden olabilir. Çünkü temeli sağlam olsun, sonradan uğraştırmasın istersiniz. Halledilmesi gereken işlerinizi bitirmeniz, düzgün bir şekilde yerine getirmeniz mümkündür.  Pek samimi veya neşeli tarzda ilişki kurmasanız da, güvenilir havanızla çevreniz üzerinde tesiriniz yüksektir.
Saat 19:39 Venüs-Chiron arasındaki görünüm, mesleki, toplumsal, sorumluluklarımız, ailevi ilişkilerimiz anlamında canımızı sıkan, bizi tedirgin eden durumların, rahatsızlıklarımızın tedirgin ettiğini gösteriyor. Doğal olarak elimizden olmadan tepkide bulunabilir, fazlasıyla sinirlenebilir, kendimize mani olmakta zorlanabiliriz.
Gün boyu tüm işlerinizde kolaylıklar dileğimle,
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 4 Kasım 2016 Cuma, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*