Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Mart 2016 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Mart 2016 Pazar

Sevgili Oğlaklar Cumartesi günümüz, saat 07:43 itibariyle etkili olacak Merkür-Mars görünümüyle başlıyor. Alışverişlerinizde ölçülü hareket etmekte, bütçenizi zorlamamakta yarar var. Yatırım gibi konularda piyasanın durumuna bakalım.  Bugünün yarını var sözünü unutmayalım. Sağlam ve uzun vadeli düşünelim. Hesabımızı bilmemiz gerekiyor.
5 Mart saat 12:23-22 Mart saat 02:19 tarihleri arasında Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, sadece çevresel konularda değil, çalışma hayatınız, sağlık, yurtdışı, eğitim, ihtisas, tayin terfi, inanç ve hayata bakış açınızla da birebir ilgilidir. Burcunuzla yapacağı olumlu görünüm, gerek günlük hayatta gerekse çalışma ortamındaki kişilerle olan ilişkinizde iyi niyet ve şefkatle düşünmenin işaretçisidir. Ancak bunun ayarını bilmek gerekir. Sonra oturup, neden böyle davrandı, niye böyle konuştu diye üzülmeyelim. Merkür Balık burcunda hayali düşünmeye, ayrıntıları gözden kaçırmaya neden olur. Lütfen bilinçli olalım. Bu süreç özellikle yaratıcı tarzda çalışan sanatçılar, mistik konularla uğraşan şifacılar, edebiyatla ilgilenen kişiler için gayet yararlıdır. Psikolojik danışmanlık, hastane, eğitim sektörü ve insanlara yardım amaçlı faaliyetlerde bulunabiliriz.
Saat 18:05-18:22 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince özellikle kişisel ve mesleki konularda gözden geçirmelerde bulunmak yararlı olur. Eğer bir işiniz istediğiniz biçimde gerçekleşmezse, bunu başarısızlık olarak yorumlamayınız. Ayrıca olumsuz durumlardan kendinizi sorumlu tutmayınız. Biraz rahat olmanızda yarar var.
Saat 18:22 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Böylece sözel iletişiminiz ve güven duygunuz ön planda.  Gerekli kişilerle  irtibata geçebilir ve fikirlerinizden, planlarınızdan  söz ederek gücünüzü ortaya koydunuz mu,  başarmamanız için bir sebep yoktur. Mali konularda görüşmeler olabilir veya aktif davranabiliriz.  Bu arada bazı kişiler  hayat görünüşünüze ve düşünce yapınıza uymayan bir tavır ile size yönelebilirler.
Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 5 Mart 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 5 Mart 2016 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*