Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Temmuz 2016 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Temmuz 2016 Perşembe

Sevgili Oğlaklar Saat 14:42 Ay-Satürn görünümü, iç dünyamızın derinliklerini tahlil etmek, kendimizi rahatlatmak, endişelerden kurtulmak adına bir uyarı gibi düşünülebilir. Belki de çok fazla endişelisiniz veya gereğinden çok köşeliyorsunuz birçok şeyi. Bazen bedeni ve ruhu dinlendirmek faydalıdır. Bu sizin birçok konuda enerjinizi doğru yönlendirmenizde yardımcı olur.
Saat 23:17 Venüs-Mars görünümü, özel ilişkide ve iş hayatında oldukça hırslı bir şekilde hedefimizin peşinden koşarız. Bizim gücümüzü azaltan veya yoran kişilere değil bize hakikaten kuvvet sunan insanları önemseriz. Yaşadığımız zorlu tecrübeleri unutmadan, geleceğimizi garanti altına almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır oluruz. Tutkulu ve uzun vadeli olan ilişkiyi tercih ederiz. Sevdiklerimizi koruruz, kollarız ve onların da aynı şekilde davranmasını bekleriz.
Yüzümüzü gülümseten bir bayram geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Temmuz 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 6 Temmuz 2016 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*