Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Ağustos 2016 Pazartesi

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Ağustos 2016 Pazartesi

Sevgili Oğlaklar saat 03:20 Venüs-Mars görünümü, uzaklara gitme arzunuz ve bambaşka bir dünyada yaşama isteğinizi işaret eder. Ancak şartlar bu özgürlüğe pek izin vermediği için, olanaklarınız çerçevesinde kendinizi mutlu etmeye çalışırsınız. Hayatın zorlukları veya mecburiyetler yüzünden hayat nasıl da çabucak gelip geçiyor diye düşünürsünüz. Bir şeyler sanki sizi, kıskaç altına alıyordur veya siz öyle hissedersiniz. Böyle bir görünüm, insanın olur olmaz şeyleri kafasına takmasına, beğenmemesine yol açabilir.
Saat 15:19 Ay-Satürn görünümü yoğunluğun işaretçisi. Her işin sakin ve gözümüzde büyütülmeden planlanmasında yarar vardır.
Saat 19:24  Merkür-Neptün karşıtlığı, bilginiz-tecrübeniz-sıkı çalışmanız ve titiz gözlem gücünüzle kendinizi geliştirmenin ve ilerlemenin işaretçisidir. Faaliyetlerinizle, aklınızla, fikirlerinizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Yeni fikirlere, yaratıcı düşünmeye açık olunuz. Ancak gereksiz yere size zaman kaybettirecek kişi ve uğraşılardan uzak durunuz. İdeallerinizin farkında olduğunuz sürece yanlış kararlar vermezsiniz. Ancak birilerinin etkisi altında kalırsanız ne seçeceğinizi, nasıl bir yol izleyeceğinizi şaşırırsınız. Özellikle yakınlarınızın(kardeş-akraba)  sizi üzmesine izin vermeyiniz. Bazen fedakarlıklarımız, bizi asıl gideceğimiz yoldan uzak tutar. Oysaki biz, gelişmeliyiz.
Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Ağustos 2016 Pazar başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 7 Ağustos 2016 Pazar, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*