Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Eylül 2016 Perşembe

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Eylül 2016 Perşembe

Sevgili Oğlaklar güne iki dikkate değer görünümle adım atıyoruz. İlki saat 08:19 Güneş-Pluto arasında gerçekleşiyor ve risk altına girmeden, kendi bildiğiniz, güvendiğiniz, inandığınız yolda ilerlemenizin işaretçisi oluyor. Amacınıza ulaşmak için hiçbir mücadeleden kaçınmazsınız. Bir yıl önce koymuş olduğunuz hedeflerinizi değerlendirerek geldiğiniz durumu şöyle bir gözden geçirirsiniz. Eğer umduğunuz noktada değilseniz, neler yapılması gerektiğini düşünürsünüz. Kimseye yaşadığınız zorluklardan bahsetmezsiniz. Ancak gelişmek için yeniliklere de kayıtsız kalmamalısınız.
Saat 14:34 Venüs-Satürn görünümü, mecburi olduğunuz görev ve sorumluluklarınız sizi biraz dış dünyanın aktivitelerinden uzak tutabilir. Bir çok meseleyi gözden geçirdiğinizde aslında bazı kişilerin sizi nasıl da yorduğunu düşünürsünüz. Bu ister ilişki ister iş veya başka bir konuda olsun, gerçek anlamda bir arayış içindesiniz. Huzur, güvence ve özgürlük. Belki de bir çok meseleyi fazla kuruyorsunuz. Kendinize zaman tanıyınız ve molalar vermeyi unutmayınız.
Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Eylül 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 7 Eylül 2016 Çarşamba, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*