Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2016 Pazar

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2016 Pazar

Sevgili Oğlaklar Saat 01:58  Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizle ilgili  endişe taşıyabiliriz.  Ancak şunu da iyi biliyoruz ki, ayaklarımızın üzerinde durarak bir çözüm yolu bulmamız gerekiyor.
Saat 05:11-19:35 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, soğukkanlı bir şekilde hareket etmek, keskin kararlardan uzak durmak yararlıdır. Huzurunuzu önemseyiniz. Moralinizi yükseltecek olan ne varsa ona yönelin.
Saat 10:17 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.
Saat 16:03 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünümü, bir kaya kadar sert ve dirençli, kararlı ve dönüşüme son derece açık olduğunuzun göstergesidir. Böyle bir etki altında kişi hem etrafındaki kişileri kucaklayabilir hem de kendisi için gerçekten sağlam bir dünya kurabilmek sevdasındadır. Kimi zaman yorgun düşebilir hatta bu kadar özverili davrandığı için sıkılabilir ancak bütün bu yolun gelişimi için gerekli olduğunun bilincindedir.
Saat 19:35  itibariyle etkili olacak Ay-İkizler geçişi  aktif olmamızı sağlıyor. Bildiklerimizi ifade edeceğiz. Biraz duyarlılık veya sinirlilik hali söz konusu olabilir. Böyle anlarda kısa bir yürüyüş, pozitif insanlarla sohbet, kitap okumak, dinlenmek iyi gelir.
Yolumuzu aydınlatan gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 7 Mayıs 2016 Cumartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*