Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Sevgili Oğlaklar,   8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, finansal konular üzerindeki değişim ve gelişimin işaretçisi olup, gelişen durumlara göre alınacak kararların da göstergesidir. Bütçemizi evimiz ve kişisel ihtiyaçlarımızın karşılanması yönünde tabii ki dikkatlice ele almayı bileceğiz. Bir karar vermeden önce enine boyuna düşüneceğiz. Elimize geçen miktar, yapılan işler sonucunda elde edilecek paranın doğru yönlendirilmesi gerekir. Yeniayın görünümleri, mali konular başta olmak üzere diğer alanlarda nasıl bir yön tespitinde bulunacağımızı bize gösterir.
Merkür-Kuzey düğüm görünümü, gayet ciddi ve ilerisi adına umut vaat edecek gelişmeleri işaret etmekte. Demek ki, vereceğimiz kararlar bugünü değil, yarınlarımızı kapsayacak. Oğlaklar zaten ciddi düşünen, hesap kitap yapan insanlardır. En doğru yolu, en faydalı kararı vereceklerdir. Ay-Uranüs görünümü, yerleşim yerimiz, evimiz, ailemizle ilgili yenilikleri vurguluyor. Heyecanlıyız. Ay-Mars görünümü, proje ve planlarınızı başarıyla öne sürerek kendinizi kanıtlamanız ve mali açıdan rahatlamanız yönündeki azminizi güçlendiriyor.
Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.
http://kadin.mynet.com/kadintv/Oglak-burcu-2016-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir
Yeniayın sizler için olumlu yönde yeniliklere işaret olması dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2016 Pazartesi başlıklı makalemizde Oğlak Burcu 8 Şubat 2016 Pazartesi, Oğlak burcu günlük burç ve Oğlak burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*